Семінар - нарада з роботодавцями району на тему дотримання законодавства про працю

Версія для друкуВерсія для друку

26 вересня в райдержадміністрації  відбувся семінар - нарада з роботодавцями району на тему дотримання законодавства про працю, зокрема щодо недопустимості відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, фахівці Новосанжарського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Кобеляцького об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Полтавської області, управління Держпраці в Полтавській області, Новосанжарської районної філії  Полтавського обласного центру зайнятості, приватні підприємці, представники агроформувань району. 
Обговорювали питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення, стан дотримання законодавства про працю страхувальниками, та зарахування страхового стажу, стимулювання діяльності роботодавців, спрямованого на створення нових робочих місць.

«Гроші в бюджет, а це соціальний захист працівників, це пенсії тих, хто вийшов на заслужений відпочинок, не беруться з неба. Бюджет – це наші з вами податки. Не можна отримати ані гривні, не віддавши хоча б копійку. Тому для того, щоб вимагати з когось щось, треба розпочати в першу чергу з себе», - наголосив під час обговорення Сергій Бульбаха, закликаючи присутніх роботодавців до укладення легальних трудових угод з найманими працівниками.

 

 

Наверх ↑