Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

12 липня в рамках співпраці Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з Новосанжарським районним військовим комісаріатом 2017 року  було проведено «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Представники військового комісаріату докладно розповіли шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. У свою чергу фахівці центру зайнятості надали інформацію щодо можливостей служби зайнятості, переліку послуг, працевлаштування, сприяння в організації підприємницької діяльності з метою створення робочого місця для себе, проходження професійного навчання задля підвищення кваліфікації або здобуття нової професії на замовлення роботодавця, в т. ч., на базі Центрів профтехосвіти державної служби зайнятості, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Учасники заходу, яких зацікавила дана пропозиція, отримували фахові відповіді на запитання та обговорювали можливості проходження медичного огляду та співбесіди для прийняття на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Марина Семирод – фахівець з питань зайнятості Новосанжарської районної філії Полтавського ОЦЗ