Сергій Бульбаха: "Будуймо всією громадою свій дім - у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар»

6 березня представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, колективи установ, підприємств, організацій зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку аби вшанувати пам’ять Великого Кобзаря.
Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха у своєму виступі наголосив, що без перебільшення можна стверджувати, що твори Шевченка об'єднали український народ, адже його поезії звучали на Майдані і в руїнах Донецького аеропорту, вони лунають з бліндажів на передовій та у виступах Президента. «Будуймо всією громадою свій дім - у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар» - закликав Сергій Володимирович.
Словами поваги та вдячності до Великого Кобзаря був переповнений і виступ учнів Новосанжарського НВК. Приємною несподіванкою для учасників заходу стала пісня на слова Тараса Шевченка у виконанні працівниці центральної районної бібліотеки, чудової вокалістки Юлії Інди.
Наприкінці заходу учасники зібрання вшанували пам’ять Тараса Григоровича покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.