Сергій Бульбаха запропонував створити Молодіжну раду району

25 вересня на нараді у голови райдержадміністрації обговорювали питання виконання районної Програми «Молодь Новосанжарщини» на 2016-2018 роки. Під час обговорення Сергій Бульбаха запропонував створити Молодіжну раду району, як дорадчий орган при районній державній адміністрації, з допомогою якого можна було б швидше і ефективніше вирішувати проблеми молоді, завжди бути в курсі іхніх потреб і побажань. Сергій Володимирович дав доручення сектору у справах сім’ї, молоді і спорту, службі у справах дітей та іншим відповідальним виконавцям вивчити це питання та розпочати організаційну роботу по створенню ради.
Тож запрошуємо молодих, активних, ініціативних до співпраці!
Окрім того на нараді обговорили підготовчу роботу щодо виконання плану призову на строкову військову службу, стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, що виникли на території району, динаміку правопорушень в районі, вжиті заходи реагування та проведену профілактичну роботу за попередній тиждень та забезпечення санаторно-курортними путівками та технічними засобами реабілітації пільгових категорій громадян