Серпнева педагогічна конференція

Версія для друкуВерсія для друку

Новий навчальний рік для школярів завжди розпочинається 1 вересня, а для освітян Новосанжарського району вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка цього року відбулася 30 серпня в районному центрі культури та дозвілля. В роботі конференції брали участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Постольник, голова районної ради Геннадій Супрун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Кульчинський та педагоги загальноосвітніх шкіл і  вихователі дошкільних навчальних закладів.
Конференція розпочалася з нагородження ветеранів освіти та прийняття в педагогічну сім'ю  молодих вчителів-спеціалістів.
З вітальним словом до присутніх звернулися Наталія Постольник, Геннадій Супрун, а від молодих педагогів виступила вчитель початкових класів Полузірського НВК Яна Малько.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Кульчинський підвів підсумки минулого навчального року, окреслив завдання на новий навчальний рік, та висловив слова вдячності голові Новосанжарської районної державної адміністрації Сергію Бульбасі, голові Новосанжарської районної ради Геннадію Супруну, депутатському корпусу району, які надавали допомогу та ставилися з розумінням до потреб освітньої галузі під час навчально-виховного процесу, оздоровлення, підготовки до нового навчального року, сприяли участі обдарованих дітей у різноманітних конкурсах, олімпіадах, виховних заходах, зміцнювали матеріально-технічну базу закладів освіти.
Насамкінець, освітяни обговорили доповідь очільника відділу освіти району на тему «Освіта Новосанжарщини на шляху впровадження Нової Української школи і прийняли рекомендації конференції

 

Наверх ↑