Шановні працівники соціальної сфери! Вітаю вас з професійним святом!

Шановні працівники соціальної сфери! Вітаю вас з професійним святом! Ви обрали по-справжньому гідний шлях у своєму житті, адже від вашої щоденної опіки залежить добробут найнезахищеніших та вразливих верств населення.
Великий українець Іван Франко сказав: «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим». Без перебільшення скажу, що ви рятуєте і немічних літніх людей, і бездоглядних або хворих дітей, і доведених до відчаю безробітних не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі
Соціальна підтримка та захист вразливих верств населення – основне завдання управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Турбота про самотніх людей похилого віку є одним з пріоритетних напрямків роботи Новосанжарського територіального центру соціального обслуговування. Фахівці державної службі зайнятості надають соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, ведуть профорієнтаційну роботу, налагоджують ефективні моделі співпраці з роботодавцями, впроваджують новітні технології з надання інформаційних та соціальних послуг. Завдяки працівникам районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється постійне соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, проводиться робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах. Окрім того ведеться постійна робота з молоддю, вивчаються її інтереси, винаходяться нові форми спілкування та методи впливу на молодіжну аудиторію. Працівники Новосанжарського будинку-інтернату мають всі необхідні якості для відмінного виконання своїх нелегких обов’язків щодо піклування про хворих дітей. Слів вдячності заслуговують і працівники пенсійного фонду та фонду соціального страхування, а також ветерани соціальної сфери.
Ми з вами живемо та працюємо у знаковий період – період народження нової країни, нового суспільства. Реальним змістом наповнюється визначення України як європейської держави. А високорозвинена європейська держава – це економічно могутня та соціально орієнтована держава.
Переконаний, що ми будемо будувати таку державу разом. Ми знаємо що для цього треба зробити і впевнені, що нам це під силу.
Тож прийміть найщиріші вітання від імені районної державної адміністрації з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери та побажання удачі, здоров’я, благополуччя та наснаги і  надалі допомагати людям долати життєві труднощі, додавати віри та впевненості у завтрашньому дні.

Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха