Щиро вітаємо працівників геології, геодезії та картографії України з професійним святом – Днем геолога! Ви вибрали цю нелегку роботу за покликанням душі, знаєте ціну праці, дружньої підтримки, відданості справі, цілеспрямованості. Ваше життя – невтомний пошук, а ваша щоденна праця поєднує в собі глибокі знання та безкорисливу відданість своїй справі.

День геолога – це свято і сивочолих ветеранів геології, і початківців, котрі тільки роблять перші кроки до освоєння цієї професії. Ви відкрили багатства родовищ Новосанжарщини, що підняло якість життя жителів району на якісно новий рівень – ви будували житло, дитячі садки, ви допомагали школам і лікарням, ви розвивали інфраструктуру. Зараз ваша професія актуальна, як ніколи, адже Україні необхідна енергетична незалежність, завдяки якій ми зможемо зробити суттєвий економічний прорив.
Тож дозвольте привітати геологів, геофізиків, буровиків, геодезистів району – всіх працівників, які відзначають це професійне свято.
Бажаємо вам міцного здоров’я, нових відкриттів, натхнення та успіхів у повсякденних справах. Нехай вас зігріває любов і відданість ваших рідних і близьких!