Щодо ситуації в медичному центрі «Нові Санжари» Національної Гвардії України

Щодо ситуації в медичному центрі «Нові Санжари» Національної Гвардії України

З метою вирішення всіх нагальних питань, пов’язаних із перебуванням на обсервації у медичному центрі «Нові Санжари» евакуйованих громадян із Китаю, на території даного закладу щоденно, тричі на день, проводиться засідання обласного штабу.

Голова райдержадміністрації Владислав Васюта включений до складу цього штабу, тому щоденно відбуває на його засідання та бере участь у всіх необхідних заходах.
За підсумками засідань проводиться брифінг для представників ЗМІ з прямим включенням у телеефірі о 14.00. З метою широкого інформування громадськості про всі питання, пов’язані з перебуванням громадян на обсервації, керівникам органів місцевого самоврядування рекомендується після перегляду відеоматеріалів надавати відповідну інформацію громадянам.