Соціальна підтримка при народженні дитини

Версія для друкуВерсія для друку

У п’ятницю, 5 жовтня, молодим матусям з Великого  Кобелячка, Давидівки, Стовбиної Долини,  Руденківки, Мушиної Греблі, Лугового, Крутої Балки та Пристанційного були вручені вісім «пакунків малюка». Окрім цього, є ще 8 заяв від молодих мам на отримання пакунків.
За словами голови райдержадміністрації Сергія Бульбахи, «пакунок малюка» підтримує родини матеріально та інформаційно, а також є серйозною допомогою, першочергово тим сім’ям, які через складне матеріальне становище позбавлені можливості придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.
Нагадаємо, що з вересня цього року урядом уперше запроваджено такий вид допомоги новонародженим, як «пакунок малюка». До нього входять найнеобхідніші речі для немовляти, а також друковані матеріали для мами з інформацією про догляд за дитиною. До управління соціального захисту населення Новосанжарської райдержадміністрації надійшли заяви щодо отримання такого «пакунка малюка» від мам, які народили дітей починаючи з 1 вересня 2018 року.

 

 

 

Наверх ↑