Сучасний кардіоцентр, футуристичний ЦНАП і не лише: голова Полтавської ОДА назвав головні досягнення за рік на посаді

Версія для друкуВерсія для друку

Сучасний кардіоцентр, футуристичний ЦНАП і не лише: голова Полтавської ОДА назвав головні досягнення за рік на посаді

 

12 листопада голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов провів розширену пресконференцію за результатами року роботи на посаді. Серед пріоритетних напрямків, які вдалося зрушити за цей час, він назвав відновлення та активізацію робіт на низці довгобудів та успішне завершення їхнього будівництва.

«На Полтавщині було чимало довгобудів, які не могли завершити протягом десятків років. Ми розпочали і успішно реалізуємо президентську програму «Велике будівництво». Завдяки їй, наприклад, добудували новий корпус Полтавського обласного кардіоцентру. Це 6-поверховий надсучасний медичний центр, аналогів якому в Україні нема, – розповів Олег Синєгубов. – Останні місяці ми буквально жили на цьому об’єкті, знаємо його кожний закуток, кожне обладнання. Сьогодні депутати Полтавської обласної ради передали на баланс медичного закладу, щоб він запрацював на повну».

Крім того на Полтавщині цього року відремонтували приймально-діагностичне відділення обласної клінічної лікарні Скліфосовського. Там змінений радянський підхід на європейський: є мала операційна, палати інтенсивної терапії, зручний хол для очікування, УЗД, КТ і МРТ. Крім того, планується відреконструювати ще 7 таких приймальних відділень у Лубнах, Кременчуці, Гадячі, Лубнах, Миргороді, Горішніх Плавнях та Хоролі.

Рік тому на місці вже зведеного сучасного полтавського ЦНАПу була залізна огорожа, росла трава й кілька опор. Зараз там гарна будівля, яка стала своєрідним місцем «паломництва» для полтавців.

«Наш Центр надання адміністративних послуг біля адміністрації став атр-об’єктом. Він привертає увагу полтавців. Ще наприкінці 2019 року там взагалі не велося будівництво. Був паркан і стояло кілька опор. І об’єкт зробили з нуля за 9 місяців. Нині чекаємо акту введення в експлуатацію», – розповів очільник області.

Крім того, повним ходом у Полтаві триває будівництво підземного паркінгу для карет швидкої допомоги обласної служби «103». Роботи виконані на 75%. Планується завершення робіт до кінця цього року.

 

Наверх ↑