У Нових Санжарах відбулися урочистості, присвячені 76 - й річниці визволення району від фашистських загарбників

23 вересня у Нових Санжарах відбулися урочистості, присвячені 76 - й річниці визволення району від фашистських загарбників. Заходи розпочалися традиційною колоною з квітами і прапорами. Громадськість, шкільна молодь, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, колективи підприємств, установ, організацій селища пройшли до пам’ятника Слави аби вшанувати пам’ять визволителів та покласти квіти до вічного вогню. Зі словами привітань до учасників мітингу звернулися заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, голова селищної ради Інна Коба, голова районної  ветеранської організації Володимир Сальний, а також учні Новосанжарської школи.
Учасники дійства вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Слави.