У Новосанжарському районі фахівці Держпродспоживслужби перевіряють навчальні заклади, заклади торгівлі і громадського харчування

10 -11 листопада 2020 року  фахівці Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представником поліції здійснили комісійні перевірки у Соколовобалківській ЗОШ, Нехворощанській  ЗОШ. Перевірили і Нехворощанський  ДНЗ, КЗ Нехворощанський БДЮТ, Шедіївський ДНЗ, Лівенський НВК.

Побували у  4 закладах торгівлі та 1 закладі громадського харчування, що у селах Нехвороща, Шедієве, Лівенське.

Моніторили виконання Тимчасових рекомендацій щодо  організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD-19), затверджених відповідними постановами  Головного державного санітарного лікаря  України.

Незначні порушення виявленні в одному ДНЗ (не ведеться журнал вологих прибирань та дезінфекції приміщення). Також надані рекомендації поповнити запас деззасобів.

В інших закладах порушення не виявлені.

Під час перевірок проводилась роз’яснювальна та санітарно – просвітня робота серед співробітників та відвідувачів відповідних закладів.