У Полтавській ОДА починають створювати электронні реєстри для подальшого підключення до національної системи «Трембіта»

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтавській ОДА починають створювати электронні реєстри для подальшого підключення до національної системи «Трембіта»

Відділ цифрової трансформації Управління інфраструктури та цифрової трансформації під керівництвом заступника голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдана Бабіча, спільно зі структурними підрозділами адміністрації зібрав інформацію для створення маршрутів інформаційних потоків в обласній інформаційній системі. Проведено інвентаризацію всіх наявних баз даних, у тому числі в паперовому вигляді, для створення електронних реєстрів Полтавської ОДА та уніфікації типів даних для подальшого підключення до державної системи взаємодії електронних інформаційних ресурсів «Трембіта».

«Наявність електронних реєстрів та їх взаємодія з «Трембітою» пришвидшить обмін інформацією між підрозділами, що сприятиме підвищенню якості надання адміністративних послуг», – розповів Богдан Бабіч. – «Це початок якісно нового етапу діджиталізації області. Ці документи будуть нашою настільною книгою на найближчі три роки. Працюємо 24/7».

«Трембіта» – це національна система електронної взаємодії між державними інформаційними ресурсами, електронними реєстрами, інформаційними системами тощо. Вона покликана надати органам державної влади та місцевого самоврядування оперативний, безперешкодний і надійний доступ до інформації, необхідний їм для здійснення їхніх повноважень.
«Трембіта» має забезпечити використання єдиних стандартів доступу до інформаційних ресурсів держави, зменшення рівня дублювання даних у державних реєстрах та підвищити рівень інтероперабельності інформаційних систем.

Наверх ↑