АТ «Укргазвидобування» профінансувало закупівлю медичного обладнання для Новосанжарської центральної районної лікарні.
В рамках проєкту «Сучасна лікарня громаді» АТ «Укргазвидобування» профінансувало закупівлю медичного обладнання для Центральної районної лікарні в смт. Нові Санжари.
Медичний заклад отримав вкрай необхідне обладнання: потужну кисневу станцію, яка може безперервно протягом 10 годин одночасно забезпечувати киснем 2-х пацієнтів і використовується під час операцій; хірургічний діатермокоагулятор; шприцевий насос та пульсоксиметри для трьох відділень лікарні.
«Новосанжарська центральна лікарня забезпечує вторинною спеціалізованою допомогою населення всього району, яке налічує 33 тисячі осіб, з яких більше 5 тисяч – це діти. Окрім кваліфікованого медичного персоналу, заклад має бути укомплектований сучасним професійним обладнанням. Ми дуже вдячні компанії «Укргазвидобування» за надану допомогу», - заявила головний лікар Новосанжарської центральної районної лікарні Ольга Василівна Гиря.
Новосанжарська районна державна адміністрація підтримує стабільних та надійних партнерів громад.
Це яскравий приклад результату співпраці соціально-відповідального підприємства з органами місцевої влади для забезпечення сталого розвитку регіонів України.