Управлінням соціального захисту населення проведено нараду з представниками об’єднаних територіальних громад.

Начальником управління соціального захисту населення Наталію Григорівною Гомлею , начальником відділу грошових виплат та компенсацій Світланою Іванівною Павленко, головним державним соціальним інспектором Клименко Жанною Віталівною 9 липня 2020 року проведено нараду з представниками об’єднаних територіальних громад по питанню інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно змін в чинному законодавстві під час прийому документів та зміни методики розрахунку  державних соціальних допомог.
На нараді йшлося про зміни в законодавстві та обговорено шляхи співпраці з представниками об’єднаних територіальних громад під час прийому документів на призначення державних соціальних допомог та субсидій із  1 вересня 2020 року.