Урочисте відкриття нового спортивного залу для занять дзюдо

27 червня в Новосанжарській дитячій юнацько – спортивній школі відбулася довгоочікувана подія – урочисте відкриття нового спортивного залу для занять дзюдо. Привітати юних спортсменів прийшли голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, начальник відділу освіти РДА Олександр Кульчинський, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді і спорту Володимир Литвиненко та директор ДЮСШ Юрій Стрюк. Імпровізовані урочистості відкрив директор Новосанжарського НВК Микола Решетило. Микола Іванович привітав дзюдоїстів з новим спеціально оснащеним приміщенням та подякував райдержадміністрації та районній раді за підтримку і співпрацю, адже для ремонту приміщення під спортивний зал необхідно було 350 тис. грн., які керівництво району спільно з депутатським корпусом виділили з районного бюджету.
Після урочистого перерізання стрічки юні спортсмени провели показове тренування. Далі Сергій Бульбаха та Геннадій Супрун побажали дзюдоїстам нових досягнень у спорті та перемог у змаганнях, а також подарували м’ячі та годинник.