Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування

6 грудня в Лелюхівському СБК відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. На урочистості прибули сільські голови, депутати районної та сільських рад, делегації територіальних громад, ветерани самоврядування, представники трудових колективів, громадськість району. З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Геннадій Супрун та виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Наталія Постольник. Геннадій Іванович подякував депутатам місцевих рад за співпрацю, адже саме вони представляють інтереси територіальних громад і визначають політику місцевого розвитку. Далі керівники району вручили почесні грамоти кращим представникам галузі. Після офіційної частини артисти та самодіяльні колективи району подарували учасникам заходу святковий концерт.

Більше фото тут