Урочистості з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня в Нових Санжарах відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення. О 19.00 в центрі селища розпочався конкурс малюнка на асфальті. Після конкурсу зі сцени до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун та народний депутат України Андрій Река. У своєму зверненні до громади Сергій Володимирович наголосив, що ми пишаємося тим, що наш народ вніс значний внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення. Віддаємо належне і тій величезній ролі, яку відіграли у розгромі фашизму всі держави антигітлерівської коаліції. Багато десятків мільйонів людей віддали свої життя в ім’я досягнення Перемоги. Але сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.
Після урочистостей та концертної програми, продемонстрованої учнями Новосанжарського НВК та артистами центру культури і дозвілля жителі селища вирушили у традиційний похід зі свічками. Біля пам’ятника Слави учасників мітингу зустрічала селищний голова Інна Коба. Поклавши квіти до пам’ятника Слави, товаритсво урочистою ходою вирушило до Братської могили.

9 травня, в день святкування 73-ї річниці Перемоги, в кожному населеному пункті Новосанжарського району відбулися урочисті заходи, присвячені вшануванню воїнів-визволителів. В Нових Санжарах святкова колона, прикрашена Державними Прапорами, квітами і гірляндами, пройшла урочистою ходою до пам’ятника Слави, де відбувся мітинг за участю ветеранів Другої світової війни, воїнів АТО, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, шкільної молоді, колективів установ, підприємств, організацій, громадськості селища. В урочистостях також взяв участь народний депутат Андрій Река. З Днем Перемоги новосанжарців вітали голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, селищний голова Інна Коба, голова районної організації ветеранів Володимир Сальний та заступник районного військового  комісара Микола Скубій. Далі учні Новосанжарського НВК та артисти центру культури і дозвілля продемонстрували невеличкий тематичний концерт. Потім колона рушила до Братської могили аби покласти до підніжжя пам’ятника квіти та гірлянди і провести спільну панахиду за загиблими разом з настоятелем Свято – Преображенського Храму УПЦ КП отцем Євгенієм.

Більше фото тут