Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня

7 березня в центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. В залі зібралися представниці колективів районних підприємств, установ, організацій а також сільських громад.
Зі святкової сцени від імені органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району жінок вітали голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха та голова районної ради Геннадій Супрун. Виступаючі сказали багато теплих слів на адресу новосанжарок, а також вручили почесні грамоти й квіти кращим представницям різних галузей району.
Після офіційної частини талановиті хлопці та чоловіки, а також юні артисти центру культури і дозвілля подарували представницям прекрасної статі святковий концерт.