Урочистості з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України

27 червня в Нових Санжарах біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулися урочистості з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України, під час яких зі словами привітань до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, голова районної ради Геннадій Супрун та голова селищної ради Інна Коба, а також вчитель історії Новосанжарського НВК Наталія Скирда. Рита Володимирівна, зокрема, у своєму виступі наголосила, що слід пам’ятати, що будь-яка, навіть найдосконаліша Конституція, неспроможна миттєво забезпечити зміни в суспільній свідомості та практиці. Це лише основні напрями великого і складного еволюційного процесу, які визначає і вказує Основний Закон. Усе інше залежить від нас. Від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і зкоординованості рішень та дій. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки. Наприкінці виступу Рита Володимирівна запропонувала вшанувати хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав життя у боротьбі за незалежність та розвиток України.
Очільники району та селища вручили почесні грамоти та відзнаки жителям Новосанжарщини, котрі зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток нашого району, а також а також воїнам-новосанжарцям, що брали участь у бойових діях на сході країни .
Після офіційної частини настоятель Свято-Преображенського храму УПЦ КП отець Дарій провів спільну з учасниками урочистостей молитву за Україну, а самодіяльні артисти подарували невеличкий концерт.