В адмінбудівлю Полтавської облдержадміністрації – з мобільним додатком «Дія»

Версія для друкуВерсія для друку

В адмінбудівлю Полтавської облдержадміністрації – з мобільним додатком «Дія»

 

Ідентифікація відвідувачів Полтавської облдержадміністрації для пропуску до адміністративної будівлі можлива на підставі документів, які пред’являються особою в електронному вигляді з використанням мобільного застосунку Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».

Особа, яка має право та бажає потрапити до облдержадміністрації, може подати е-паспорт громадянина України, е-паспорт для виїзду за кордон та е-посвідчення водія через мобільний застосунок «Дія» як електронну копію паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, національного посвідчення водія України. Пред’явлення електронних документів не потребує додаткового надання документів, що посвідчують особу, в паперовому вигляді.

Зверніть увагу, що перевірка достовірності е-паспорта громадянина України, е-паспорта для виїзду за кордон та/або е-посвідчення водія здійснюється за допомогою технічних засобів, зокрема з використанням унікального електронного ідентифікатора (QR-коду), який забезпечує отримання даних з Реєстру інформаційних ресурсів єдиної інформаційної системи МВС на запит Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія».

Наверх ↑