В центрі Нових Санжар відбувся флешмоб на тему «Відпрацював місяць – отримай заробітну плату не менше 3723 грн

30 січня в центрі Нових Санжар відбувся флешмоб на тему  «Відпрацював місяць – отримай заробітну плату не менше 3723 грн», організований та проведений працівниками Кобеляцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.
Законом України „Про Державний бюджет України на 2018 рік” з 1 січня 2018 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату в розмірі 3723 грн. Для зарахування до страхового стажу в повному розмірі одного місяця з січня 2018 року сплачена сума ЄСВ повинна бути не менше ніж 819,06 грн. ( 3723х22%).  Якщо ж сума сплаченого єдиного соціального внеску менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованій заробітній платі.