111

В Нових Санжарах відбувся традиційний щорічний обласний шаховий турнір пам’яті нашого земляка, знаного спортсмена Івана Джалого

5 лютого в Нових Санжарах в шаховому клубі ім. Івана Джалого відбувся традиційний щорічний обласний шаховий турнір пам’яті нашого земляка, знаного спортсмена Івана Олексійовича  Джалого. Турнір пам’яті відомого новосанжарського спортсмена проводиться вже 11 років поспіль, з них останні 5 років має статус обласного.
В цьогорічних змаганнях взяли участь рекордні 32 учасника з Лубенського, Кобеляцького, Решетилівського та Новосанжарського районів. Наймолодшими учасниками від Новосанжарщини стали Віталій Шмиголь та Аня Гречишина, які не дивлячись на юний вік склали достойну конкуренцію досвідченим майстрам.
Привітати шахістів та побажати їм удачі і перемог прийшли голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, президент Полтавської обласної федерації шахів Григорій Щербов, голова Новосанжарської ОТГ Інна Коба, а також дружина Івана Джалого Світлана Михайлівна. Сергій Володимирович подякував кращим шахістам області за пропагування здорового способу життя та інтелектуальної гри.
За результатами змагань І місце зайняв Василь Величко (Лубенський район), ІІ місце – Віталій Бажан (Решетилівський район), ІІІ місце – Григорій Щербов (Лубенський район). Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями, юні учасники – солодкими призами.