В Нових Санжарах відзначили День фізичної культури і спорту

8 вересня на стадіоні «Нові Санжари» відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту та спортивні змагання з міні-футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ступенів і шахів серед учнів ЗОШ І-ІІ ступенів. З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, який висловив слова вдячності всім тренерам ДЮСШ, вчителям фізичної культури, юним спортсменам, ветеранам спорту та привітав з Днем  спорту усіх,  хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту. Також Сергій Володимирович вручив Почесні грамоти кращим представникам галузі, а по закінченню виступу всі присутні вшанували хвилиною мовчання тренера-викладача з кульової стрільби  районної ДЮСШ Старєлова Анатолія Леонідовича, який майже 40 років віддав тренерській роботі та виховав цілу плеяду спортсменів обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Начальник відділу освіти Олександр Кульчинський привітав всіх присутніх зі святом та початком 68-ї районної шкільної Спартакіади, побажав всім міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у всіх добрих починаннях, спортивного довголіття і нових яскравих перемог.

У змаганнях з міні-футболу взяли участь 14 команд юнаків, які були розподілені на 4 групи, в яких ігри проходили по коловій системі. До ½ фіналу вийшли 4 кращі команди: Нові Санжари, Соколова Балка, Руденківка та Малий Кобелячок,  які далі змагалися за олімпійською системою з вибуванням. Тож у півфіналах зустрілися юні спортсмени з Руденківської ЗОШ, які переграли однолітків з Малоко Кобелячка з рахунком 2:1, та юнаки з Соколової Балки та Нових Санжар, де перемогу здобули Соколобалчани 3:0. У матчі за ІІІ місце Новосанжарські юнаки були кращими за Малокобелячан (3:1), а у фіналі впевнену перемогу здобули спортсмени з Руденківської ЗОШ (4:1).  Кращими гравцями змагань з міні-футболу були визнані: Власенко Тарас та Дігтяр Антон з Руденківської ЗОШ, Куліш Дмитро з Соколової Балки та Фрольцов Микола з Новосанжарського НВК.  Команди-призери були відзначені грамотами відділу освіти та футбольними м’ячами від районної федерації футболу, переможці отримали ще й спортивний кубок.