В парку Перемоги в Нових Санжарах відбулося районне свято з нагоди Дня незалежності України

24 серпня в парку Перемоги в Нових Санжарах відбулося районне свято з нагоди Дня незалежності України. З вітальними словами до земляків звернулися голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун та селищний голова Інна Коба. Сергій Володимирович привітав новосанжарців з днем народження держави та побажав всім мудрості і наснаги, аби витримати останні випробування на шляху до здобуття повної незалежності України, а також згуртованості, єдності і працелюбства на шляху до розвитку і розквіту нашої країни.
Далі керівники району вручали грамоти і нагороди учасникам бойових дій в зоні АТО, передовикам виробництва, активістам громадського життя, які вносять вагомий внесок у розвиток рідного краю.
Після урочистої частини настоятель Свято – Преображенського Храму УПЦ КП отець Євген разом з учасниками свята провів спільну молитву за мир та благополуччя в Україні.
Далі відбувся святковий концерт, підготовлений сектором культури і туризму райдержадміністрації та самодіяльними артистами району.

Фотоальбом тут