В райдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо проведення реорганізації/оптимізації мережі поштового зв’язку області

7 вересня в Новосанжарській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо проведення реорганізації/оптимізації мережі поштового зв’язку області за участю тимчасово виконувача обов’язків  начальника Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергія Марчишинця та директора Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрія Рижова.
В зустрічі взяли участь виконувач обов’язків голови Новосанжарської райдержадміністрації Наталія Постольник, голова Новосанжарської районної ради Геннадій Супрун, начальник ЦВПЗ Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Олена Русанова, представники органів місцевого самоврядування району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Андрій Рижов презентував інформацію щодо Стратегії діяльності та основних послугах  Укрпошти. Були оголошені фінансові результати відділень Полтавської дирекції Укрпошти за І півріччя 2018 року. Висвітлено варіанти трансформації мережі сільських відділень району. В ході зустрічі, отримано пропозиції від представників органів місцевого самоврядування щодо зручних форматів доставки Укрпоштою по населеним пунктам району.