В райдержадміністрації відбулася зустріч з представниками громад Луганської та Донецької областей щодо реалізації проектів міжмуніципального співробітництва

13 березня в залі засідань адмінбудинку відбулася зустріч представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування району та ОТГ з представниками громад Луганської та Донецької областей. Захід відбувся в рамках проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», що реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні і мав на меті обмін досвідом щодо реалізації проектів міжмуніципального співробітництва, зокрема щодо впровадження системи поводження з твердими побутовими відходами.
Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха продемонстрував гостям презентацію на тему реалізації угод про співробітництво територіальних громад Новосанжарщини. В районі укладено 8 договорів з міжмуніципального співробітництва  з 54-х, укладених по області.
Після презентації відбувся, власне, обмін досвідом, питаннями і думками. Насамкінець радник ПРООН з питань примирення і соціальної єдності Анна Борова подякувала Сергію Володимировичу за змістовну розповідь та цікавий досвід і висловила надію на подальшу співпрацю.
.