В райдержадміністрації відбулося відкрите засідання районної призовної комісії щодо якісного проведення весняного призову до Збройних Сил України

12 квітня в райдержадміністрації відбулося відкрите засідання районної призовної комісії щодо якісного проведення весняного призову до Збройних Сил України. В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, члени комісії, а також керівники органів місцевого самоврядування  та особи, відповідальні за ведення військового обліку.
У вступному слові Сергій Бульбаха наголосив на необхідності неухильного дотримання законодавства щодо виконання військового обов’язку, ведення військового обліку та попередив про персональну відповідальність посадових осіб за недобросовісне виконання своїх повноважень при оповіщенні призовників.
Районний військовий комісар Олександр Бабенко інформував про стан виконання доведеного завдання з призову до Збройних Сил України та довів вимоги законодавства з проведення оповіщення призовників органами місцевого самоврядування.
Юрисконсульт райвійськкомату Світлана Жаботинська наголосила та тому, що в умовах особливого періоду, який наразі діє в державі,  за юнаками, котрі на момент призову мали постійне місце роботи, воно зберігається разом з заробітною платою. Виплати гарантовані державою на весь час проходження служби. Окремо Світлана Олексіївна зупинилася на кримінальній та адміністративній відповідальності призовників та посадових осіб за порушення у сфері виконання військового обов’язку.