В райдержадміністрації вшановували усиновителів, опікунів та піклувальників, прийомних батьків та батьків – вихователів

28 вересня в адмінбудинку було, як ніколи, весело і гамірно. Зграйки веселих і ошатних дітей у супроводі дорослих стікалися до святково прибраного залу засідань. Саме тут готувалися до святкування обласного свята з нагоди Дня усиновлення – дня, коли вшановують усиновителів, опікунів та піклувальників, прийомних батьків та батьків – вихователів.
Після вступних слів начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяни Медвєдєвої зі словами привітань до батьків та дітей звернулися голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха та виконувач обов’язків начальника служби у справах дітей Полтавської ОДА Ірина Фоменко. Сергій Володимирович та Ірина Олександрівна сказали багато теплих слів і на адресу батьків, і на адресу дітей, а потім вручили грамоти та подарунки всім присутнім на святі родинам.
Далі Тетяна Всеволодівна розповіла про кожну сім’ю, яка подарувала тепло і радість дітям, позбавленим батьківського піклування.
Загалом, зустріч була дуже чуттєва, звучало багато слів подяки і на адресу батьків, і на адресу тих, хто допомагає мамам і татам зустрітися і порозумітися з дітьми. Були і музичні подарунки – від батьків, від дітей і від гостей свята  - дружного колективу «Веселка».
За словами Сергій Бульбахи, найважливішим є те, що в нашому районі, завдяки чуйності і великим серцям новосанжарців, всі діти перебувають у сімейних формах виховання, тобто мають родини і люблячих батьків чи піклувальників.

Фотоальбом тут