В селі Малий Кобелячок створюється виробництво з пошиву одягу

Прикро про це говорити, але за останні роки в Новосанжарському районі не було відкрито жодного промислового підприємства. Поступово відбувається занепад і тих виробництв, де ледве зводили кінці з кінцями. Приватні підприємці на Новосанжарському ринку також почали згортати свою торгівлю, адже їм несила конкурувати із великими магазинами оптової торгівлі.

Вже давно населення району проклало собі стежку за кордон у пошуку роботи та можливості утримувати своїх рідних. Лише «бюджетники» зранку поспішають на роботу.

Чому така ситуація в районі? Адже у наших сусідів успішно виготовляються сири, ковбаси, торти і тістечка, круасани і печиво, мінеральна вода, розвивається легка промисловість, працюють консервні заводи, розвиваються народні ремесла. Чому ж у Новосанжарському районі, де було усе це, тепер немає нічого? Що з нами не так? Адже люди у нас працьовиті, розумні і талановиті.

Можливо, початком розвитку  промислового виробництва стане створення цеху легкої промисловості у с. Малий Кобелячок. Адже в районі є багато вільних приміщень, які можливо використати для будь якого виробництва, лише були б інвестори, які мають бажання розвивати у нас свій бізнес.

Завдячуючи  обласному Центру зайнятості, в наш район  залучено полтавського роботодавця Аллу Луцишіну, якою створюється невелике виробництво з пошиву одягу.

Оскільки територія с. Малий Кобелячок відповідає усім вимогам  для створення підприємства, директором Новосанжарської районної філії обласного   Центру зайнятості Ларисою Палько  спільно із  головою Новосанжарської райдержадміністрації Владиславом Васютою та   Малокобелячківським сільським головою Геннадієм Скубієм проведено пошук  приміщень і громадян, які мають відповідні навички і бажають працювати. Приміщення для цеху надав місцевий підприємець Володимир Скубій, провівши у ньому ремонт та облаштувавши комунікації.

З 21 липня розпочалося навчання майбутніх працівників цеху, яке проводить Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. На початок навчання, у село прибули голова Новосанжарської райдержадміністрації Владислав Васюта, директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, директор районної філії обласного центру зайнятості Лариса Палько та  роботодавець  Алла Луцишіна. В ході зустрічі вони обговорили питання подальшої співпраці щодо створення нового виробництва, поспілкувалися із жінками, які побажали навчатися.

Всього у цеху планується створення 20 робочих місць. Тож бажаємо успіху і розвитку цьому виробництву, та будемо вести пошук нових можливостей працевлаштування для наших людей.