В управлінні соціального захисту населення Новосанжарської райдержадміністрації відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад та сільських рад щодо змін, внесених до Положення про призначення житлових субсидій

15 травня в управлінні соціального захисту населення Новосанжарської райдержадміністрації відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад та сільських рад щодо змін, внесених до Положення про призначення житлових субсидій затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329.
Начальник управління соціального захисту населення Наталія Гомля зазначила, що  розпочато широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району, щодо змін внесених до порядку надання житлових субсидій та акцентувала увагу присутніх на важливості покладених завдань стосовно соціального захисту населення під час оплати  житлово-комунальних послуг.