В залі засідань адмінбудинку відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації

5 вересня в залі засідань адмінбудинку відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації.  Після традиційного звіту про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, що виникли на території району (доповідав провідний інспектор Новосанжарського районного сектору ГУДСНС України в Полтавській області Роман Цвєтков) та про наявність фактів злочинів, правопорушень в районі, вжиті заходи реагування та проведену профілактичну роботу за попередній тиждень (доповідала начальник сектору швидкого реагування Новосанжарського відділення поліції Кобеляцького відділу поліції Головного управління національної поліції України в Полтавській області Оксана Грузін)
заслухали доповідь директора ДП «Новосанжарське лісове господарство» Василя Красюка про стан здійснення протипожежних заходів у лісових масивах району.
За словами Василя Федоровича в лісових пожежах винні самі жителі району, які через власну недбалість завдали значних збитків як району, так і, безпосередньо, лісовому господарству. Директор Лісгоспу наголосив, що деякі мешканці Нових Санжар звинувачують у підпалах самих лісівників, мовляв, їм потім вигідно випилювати обпалену деревину. «Це справжній наклеп, адже ми садимо ці дерева, піклуємося про них, вкладаємо в них свою працю. Як ми можемо їх випалювати? В районі повно старого лісу, який за нормами вже можна спилювати. Навіщо ж нам знищувати молодняк?» - звернувся до присутніх Василь Красюк. Директор Держлісгоспу подякував районній владі за допомогу та підтримку його підприємства. Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, в свою чергу, запропонував внести зміни в  Районну цільову програму комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Новосанжарщини на 2017 – 2020 роки» в частині охорони лісів від пожеж та передбачити кошти на заходи з гасіння вогняного лиха.
Далі учасники наради обговорили діяльність Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у І півріччі 2017 року із соціального обслуговування населення (доповідав заступник директора Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Петрук) та виконання програми соціально-економічного розвитку Маячківської сільської ради за 1 півріччя 2017 року (доповідала голова Маячківської сільської ради Таїса П’явка).