Велопробіг ветеранів війни: «Вшануємо пам’ять захисників України» за маршрутом м.Ужгород – м.Маріуполь

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, Міністерство у справах ветеранів війни організувало велопробіг ветеранів війни «Вшануємо пам’ять захисників України» з 16 по 31 серпня 2020 року за маршрутом м.Ужгород – м.Маріуполь. Мета велопробігу: підтримка ветеранів бойових дій, популяризація ветеранського спорту, спортивної реабілітації, здорового способу життя, просування позитивного образу ветерана війни та Мінветеранів в цілому.

Сьогодні ветерани прибули до Нових Санжар, аби вшанувати пам’ять загиблих захисників України з нашого району. Учасники велопробігу спільно із керівниками району та селища поклали квіти до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні, який встановлено на Народній площі в центрі селища.

Вони подякували новосанжарцям за теплий прийом і залишили на згадку свої автографи та побажання миру нашій Україні.

Ветерани продовжили естафету і наступним пунктом їх зупинки визначено Дніпропетровщину.

Щасливої дороги!