Від коронавірусу одужали 213 жителів Полтавської області

Від коронавірусу одужали 213 жителів Полтавської області

За добу на Полтавщині зафіксували один випадок захворювання на COVID-19 у Кременчуці. Від початку карантину в області діагностовано 265 випадків інфікування.

Одужали вже 213 жителів області. Відповідно, кількість тих, хто продовжує хворіти, зменшилася до 42 людей, повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у telegram-каналі.

Географія поширення коронавірусу: Кременчук – 105 (новий випадок – 1), Полтава – 40, Кременчуцький район – 33, Миргородський район із містом Миргород – 14, Горішні Плавні – 13, Кобеляцький район – 12, Зіньківський район – 10, Полтавський район – 7, Карлівський район – 5, Лубни – 4, Лубенський, Чутівський і Глобинський райони – по 4, Козельщинський район – 3, Пирятинський та Оржицький райони – по 2, Машівський, Котелевський і Хорольський райони – по 1.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 0,66%.