Відбулася презентація діяльності інклюзивно-ресурсного центру.

Одним з найпоказовіших чинників розвитку сучасного суспільства є гуманне, турботливе й милосердне ставлення до людей із особливими потребами, які не мають змоги вести повноцінне життя. Тому саме зараз однією з найактуальніших складових став напрямок державної політики, спрямований на прогресивні зміни в стратегії розвитку освіти для дітей з особливими потребами з домінуючим напрямком – впровадженням інклюзивної освіти у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Приємно констатувати, що у нашому районі на 100% реалізовано запити батьків дітей з особливими освітніми потребами щодо організації інклюзивного навчання. Ці дані вказують про злагоджену роботу всіх освітніх ланок, і не останнє місце відводиться саме діяльності «Інклюзивно-ресурсного центру» Новосанжарської районної ради.

Сьогодні відбулася презентація діяльності центру перед керівництвом району, пресою та представниками батьків дітей з особливими потребами, з демонстрацією дитячих малюнків за проєктом Творчої студії та нового дитячого майданчика із розміщенням на ньому гойдалок і гірки.

Захід відвідали голова райдержадміністрації Владислав Васюта та його заступник Тарас Зуб.  Адже саме райдержадміністрацією ініціювалося питання перед депутатським корпусом районної ради про виділення фінансування на облаштування дитячого майданчика.

Заступник голови, Тарас Зуб, який опікується соціальною сферою, звернувся до присутніх педагогів Центру з такими словами:

«Ми бачимо як Ви прагнете вдосконалювати свою роботу. Запевняю, що райдержадміністрація підтримає всі Ваші ідеї і починання. Дуже добре, що зараз держава звернула увагу на проблеми дітей з інвалідністю. В мій час, мої однолітки, які мали особливі потреби з дитинства були ізольовані від дітей, від суспільства. Вони не мали можливості жити повноцінним життям, спілкуватися і навчатися з усіма. Тепер же інклюзивна освіта допоможе дітям  адаптуватися в суспільстві, відкриває шлях до повноцінного життя. У вас чудовий колектив! Ви робите добру справу! Тож подальших вам успіхів, розвитку і натхнення».

Голова райдержадміністрації Владислав Васюта, підтвердив, що районна влада буде всебічно підтримувати розвиток інклюзивної освіти у районі. Адже попереду багато важливих справ, і одна з них  -  обладнання нових  приміщень для діяльності Центру.