Вітаємо усіх матусь з Днем матері. Бажаємо здоров’я, радості, достатку і миру на землі.

Версія для друкуВерсія для друку

Щорічно у другу неділю травня в Україні офіційно відзначають свято, що присвячене одній з найрідніших людей у житті - матері, День матері у 2020 році припадає на 10 травня. В Україні у День матері, зазвичай, вітають всіх матусь, щоб ще раз висловити свою любов та шану до них.

Мамам прийнято дарувати квіти, солодощі та подарунки. В цей день чоловік вітає не тільки свою матір, але і дружину, яка народила і виховала їхніх дітей. День матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде сильно любити, незважаючи ні на що. Найважливіші в цей день увага і щира подяка мамі за життя.

Вітаємо усіх матусь, бажаємо здоров’я, радості, достатку і миру на землі.

Керівники Новосанжарської райдержадміністрації  привітали з Днем матері матусь, чиї сини загинули на Сході України, захищаючи незалежність нашої Держави від російських окупантів.

Прекрасним жінкам вручили подарунки та вітальні листівки від голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова. На фото: мама Сергія Іванова – Наталія Бурніс (смт Нові Санжари) та мама Василя Писаренка – Євгенія Писаренко (с. Коби).
Подарунки також були передані Кубушці Наталії  (Малоперещепинська ОТГ) та Ходак Ганні (Нехворощанська ОТГ) які також  втратили своїх синів у цій війні.

Уклін Вам до землі, дорогі Матусі! Нехай Бог оберігає Вас від лиха!

Наверх ↑