Вітали ветеранів

Вітали ветеранів

На жаль, з кожним роком стає все менше учасників бойових дій. Уже  в поточному році вони мешкають не в кожному населеному пункті, а тільки у окремих.

Найстаршому інваліду війни (житель с. Мар’янівка) Мусі Костянтину Архиповичу  3 квітня  виповнилося 98 років. Всього в районі проживає 12 інвалідів війни та 18 учасників бойових дій і прирівняних до них осіб.

Ми  - останнє покоління, яке має можливість спілкуватися із ветеранами Другої світової війни, дихати з ними одним повітрям, говорити, слухати їхні життєві історії, допомагати.

Напередодні свята  Великої Перемоги   голова райдержадміністрації Владислав Васюта, заступник голови райдержадміністрації Тарас Зуб та завідувач сектору культури  Зінаїда Киричок відвідали  учасників війни, які проживають на території району,  привітали їх з Днем Перемоги, побажали  здоров’я, радісних подій у житті, довголіття, мирного неба. Всім вручили продуктові набори, квіти.

Райдержадміністрація висловлює подяку аграріям, приватним підприємцям, які  долучилися до цього заходу та надали  допомогу в формуванні продуктових наборів.

Стає все менше тих солдатів славних,
Хоробрих медсестер і лікарів,
Які війни обличчя добре знають,
Які щасливі чути вільний спів.
І ось повз мене пропливуть медалі,
На грудях мужніх вивішені в ряд
Стає все менше й менше ветеранів.
І не повернéш часу  вже назад.