Вітаю вас з 95-ю річницею від дня створення Новосанжарського району!

Шановні краяни! Вітаю вас з 95-ю річницею від дня створення Новосанжарського району!
7 березня 1923 року став днем символічного відліку нових досягнень і продовження славетних традицій поколінь працелюбних жителів нашої землі.
Наш край славиться своєю красою, а землі багатством корисних копалин та родючістю. Але найбільшим надбанням є доброзичливі й талановиті люди.
Сьогодні ми знову стоїмо на рубежі нового відліку часу – життя вимагає змін, країна реформ, а люди покращення життя. Саме задля цього жителі Новосанжарщини об’єдналися у громади, які стали самостійними адміністративними одиницями нашої держави. Район, в тому вигляді, в якому існував майже століття, зникає з мапи України, але новосанжарська земля була, є і буде рідною для всіх нас.
Я щиро дякую всім мешканцям району за любов до малої батьківщини, бажання і уміння жити і працювати на благо свого краю й України. Бажаю вам щастя, благополуччя, успіхів і наснаги на нові звершення.

Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха