Влада дає обіцянки – влада їх виконує

11 жовтня район, а точніше Нехворощанську ОТГ, відвідав голова облдержадміністрації Валерій Головко. Валерій Анатолійович приїздив аби перевірити об’єм та якість виконаних робіт щодо поточного середнього ремонту дорожнього покриття протяжністю 6.5 км на території села Нехвороща. Голову ОДА зустрічали голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова Машівської РДА Юлія Середа (ремонтні роботи продовжуються за межами Нехворощі в бік Машівського району), в.о. директора ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області»  Олексій Басан, представники підрядника, голова Нехворощанської ОТГ Юрій Мовчан та представники громади.
Валерій Головко ознайомився із вже зробленим та з запланованим об’ємом робіт, а також поспілкувався з представниками громадськості села. Очільник області пообіцяв присутнім на зібранні, що роботи будуть продовжуватися і в наступному році і на це планується виділити більше коштів, ніж цього року. До кінця поточного року Валерій Анатолійович пообіцяв завершити ремонт мосту через річку Оріль та найближчими днями встановити ваговий комплекс для перевірки ваги вантажівок. Як відомо, перевантажені авто швидко псують дорожнє покриття. Користуючись нагодою Валерій Головко відвідав спортивний майданчик, підготовлений громадою для нанесення штучного покриття. Голова ОДА дав доручення відповідальним працівникам в найкоротші терміни вивчити питання передачі Нехворощанській ОТГ зазначеного покриття.
Нагадаємо, що проведення цих робіт було задекларовано районною та обласною владою ще восени минулого року. І от, після проведення довготривалих  підготовчих процедур, наприкінці літа цього року ремонт було розпочато. Влада дає обіцянки – влада їх виконує.
Користуючись нагодою очільники району та області привітали голову Нехворощанської ОТГ Юрія Мовчана з ювілеєм.