Вручено подяку

27 липня цього року голові Новосанжарської райдержадміністрації Владиславу Васюті було вручено  Подяку командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» Головного управління національної поліції в Полтавській області  Валерія Лестюхіна за особливий благодійний внесок, опіку та підтримку батальйону. «Дякуємо за допомогу у справі захисту Української держави» - такий короткий, лаконічний напис. За цими словами  -  значна праця наших аграріїв, які знайшли можливість відгукнутися на заклик голови райдержадміністрації, волонтерів і  взяти  участь у зборі продуктів та засобів гігієни для захисників Вітчизни.

Одержавши подяку, Владислав Васюта  зазначив, що даний документ  є  свідченням людяності та патріотизму наших аграріїв та підприємців, і  висловив сподівання що співпраця в питанні допомоги захисникам України буде продовжуватися.

Таку ж подяку командира вручено  в.о.  начальника Новосанжарського відділення поліції Кобеляцького відділу поліції України в Полтавській області, підполковнику поліції, Сергію Пархоменку.