Вручено подяку

Версія для друкуВерсія для друку

27 липня цього року голові Новосанжарської райдержадміністрації Владиславу Васюті було вручено  Подяку командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» Головного управління національної поліції в Полтавській області  Валерія Лестюхіна за особливий благодійний внесок, опіку та підтримку батальйону. «Дякуємо за допомогу у справі захисту Української держави» - такий короткий, лаконічний напис. За цими словами  -  значна праця наших аграріїв, які знайшли можливість відгукнутися на заклик голови райдержадміністрації, волонтерів і  взяти  участь у зборі продуктів та засобів гігієни для захисників Вітчизни.

Одержавши подяку, Владислав Васюта  зазначив, що даний документ  є  свідченням людяності та патріотизму наших аграріїв та підприємців, і  висловив сподівання що співпраця в питанні допомоги захисникам України буде продовжуватися.

Таку ж подяку командира вручено  в.о.  начальника Новосанжарського відділення поліції Кобеляцького відділу поліції України в Полтавській області, підполковнику поліції, Сергію Пархоменку.

Наверх ↑