З Днем Конституції України!

Шановні земляки! У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства.

Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Розвиток України та світу ставить перед нами нові завдання, які неможливі без змін в окремих положеннях Основного Закону. Оновлення Конституції повинно стати базою для розбудови демократичних інститутів,  ефективної судової реформи та наближення до європейських норм.
Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.
Бажаю, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави.
Зі святом вас!

Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха