З Днем місцевого самоврядування!

Шановні колеги! Вітаю вас з Днем місцевого самоврядування! Вашою наполегливою працею, волею, енергією, професіоналізмом створюється історія місцевого самоврядування Новосанжарщини. Ви щодня в гущі людського буття, покладаючи на свої плечі важкий тягар непростого діалогу з людьми. Це – ваше свято. Це свято всіх громадян, яким близька ідея громадянського суспільства. Це свято людей, яких обирає суспільство. Це свято гілки влади, котра найбільше наближена до наших громадян. За результатами вашої роботи люди формують думку про роботу влади в цілому.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, завжди ставити її потреби вище своїх інтересів та амбіцій. Міцного здоров’я вам, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Новосанжарщини та України.
Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш район, селище, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Постольник