З Днем пам'яті Героїв Небесної Сотні

Шановне товариство! 20 лютого 2014 року під час Революції Гідності на Інституцькій вулиці у Києві силовики розстрілювали протестувальників. Всього за день було вбито близько ста героїв, яких назвали "Небесною Сотнею". Саме цей день став переломним у ході подій Революції Гідності, але сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 особи, після 21 лютого – ще 18.
Ця боротьба була нерівною - сила проти гарячих сердець, зло проти добра, куля проти мрії. Але вони перемогли, їхні душі потрапили до раю і з неба продовжують охороняти Україну.  Сотні історій, сотні людських життів… Держава визнала цих людей героями.  Згідно з Указом Президента,  20 лютого ми відзначаємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні, а усім загиблим під час Євромайдану  посмертно присуджено звання Героя України.
Сьогодні ми їх згадуємо, бо не маємо права забувати! Тож хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Будьмо гідними їхнього подвигу і зробімо все від нас залежне, аби ця жертва заради волі,  незалежності і свободи нашої з вами єдиної України не була марною!

Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха