З Днем працівника сільського господарства!

Шановні хлібороби і тваринники! Вітаю вас з Днем працівника сільського господарства! Це ваше професійне свято, але, в той же час, це свято кожного нашого співвітчизника, адже, споконвіку, Україна вважалася хліборобською державою, наші діди – прадіди господарювали на своїй землі, годувалися з неї та за неї помирали.
Від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей. В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки вашим зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою  її  процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій. Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, злагоди, достатку, щедрих врожаїв із родючих нив.
В.о. голови райдержадміністрації Наталія Постольник