З Днем працівника соціальної сфери

Професійне свято – зазвичай велика подія для людей окремо взятої професії. Проте, День працівника соціальної сфери не має чіткої галузевої межі, бо об’єднує людей, які опікуються немічними, безробітними, пенсіонерами, інвалідами, сім’ями та дітьми.

Соціальні служби органів виконавчої влади у Новосанжарському районі представляють: управління соціального захисту населення райдержадміністрації, служба у справах дітей райдержадміністрації, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Новосанжарське відділення обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України, Новосанжарська районна філія обласного   Центру зайнятості. В цих установах працюють кваліфіковані спеціалісти, які постійно підвищують свій професійний рівень, які люблять свою професію, і не за посадою, а за велінням душі, проявляють увагу та турботу до наших громадян, що потребують соціального захисту і звертаються за наданням соціальних послуг, за захистом від сімейного насильства, за допомогою в догляді та обслуговуванні одиноких громадян, за захистом прав дітей.
Користуючись нагодою, вітаємо працівників соціального захисту. Щира подяка за людяність, небайдужість, професіоналізм та подвижницьку працю всім, причетним до цієї благородної місії. Всім зичимо міцного здоров’я, миру, добробуту, наснаги та оптимізму.