З Днем захисника України!

Шановне товариство! Дорогі захисники! 14 жовтня ми вшановуємо тих, хто в усі часи існування України захищав і захищає  рідну землю. Це – ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стала символом людського духу і відваги. Це і молодь, яка одягла військову форму, перейнявши естафету та найкращі традиції від старшого покоління.
Це свято і наших берегинь, які у важкі часи завжди були опорою своїх коханих, синів, братів.
Це герої сьогодення, які з перших хвилин агресії ворога, не задумуючись ні на мить, ризикують своїм життям і здоров’ям аби не пустити загарбників на мирні території.
Сьогодні ми іншими очима дивимося на військових. Вони – не казкові лицарі, а близькі друзі, знайомі, рідні… Звичайні хлопці, яким в одну мить довелося стати захисниками України, Героями сьогодення, які щосекунди наражаються на небезпеку. Тому з невимовним трепетом і пекучим острахом очікуємо звісток із фронту неоголошеної, але такої жорстокої війни. З глибокою повагою вітаємо тих, хто повернувся зі Сходу, й гірко оплакуємо тих, хто вже не повернеться. Їм – наша шана й вічний спокій.
Наші земляки одними з перших стали на захист рідної землі. Новосанжарська «ціна» війни нестерпно болить усій громаді. Непоправний біль несуть у серці 6 родин воїнів-Героїв.
Переконана, що в історії України та пам’яті українців назавжди закарбуються імена героїв, які боронили рідну землю, з гідністю виконавши свій військовий і громадський обов’язок.
А ми повинні зробити все можливе і неможливе, щоб жертви наших Героїв не були марними, щоб жоден клаптик нашої землі, за яку вони билися до останнього і гинули, не дістався ворогові, щоб наші і їхні діти мали гідне майбутнє в мирній, розвиненій, європейській Україні. А я бажаю всім нам, щоб над рідною землею завжди буде відвойоване вами мирне небо. Міцного здоров’я вам, щастя і добра. Зі святом вас, шановні захисники Вітчизни!

Виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Постольник