За добу в області не виявили нових випадків захворювання на COVID-19

За добу в області не виявили нових випадків захворювання на COVID-19

Із початку карантину на Полтавщині зафіксували 257 випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Нових за добу немає.

Про це повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов у своєму telegram-каналі.

Географія поширення захворювання: Кременчук – 98, Полтава – 40, Кременчуцький район – 33, Миргородський район із містом Миргород – 14, Горішні Плавні – 13, Кобеляцький район – 12, Зіньківський район – 10, Полтавський район – 7, Карлівський район – 5, Лубни – 4, Чутівський і Глобинський райони – по 4, Лубенський і Козельщинський райони – по 3, Пирятинський та Оржицький райони – по 2, Машівський, Котелевський і Хорольський райони – по 1.

Вилікувалися від коронавірусної хвороби вже 163 жителі області. Відповідно зменшується й кількість тих, хто хворіє – наразі це 86 людей.

«Ми одна з областей, де загальна кількість тих, хто одужав, більша, аніж загальна кількість активних хворих. Нашим епідеміологам вчасно й вдало вдається розривати ланцюги контактів і локалізовувати спалахи захворювання», – зазначив Олег Синєгубов.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 2%.