Зустріч - нарада з головами фермерських господарств району

21 січня в залі засідань адмінбудинку відбулася зустріч-нарада голови ПОГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини» та директора регіонального відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств Василя Бурлаки з головами фермерських господарств району. В нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, заступник голови РДА Рита Верба, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Василь Михайлик, директор Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби Світлана Андрієнко та голови фермерських господарств району.
     На нараді було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності фермерства в районі, а саме:
- підведено підсумки роботи за 2018 рік;
- розглянуто фінансову підтримку фермерів району у 2019 році з державного, обласного та районного бюджетів;
- програму кредитування з фонду фермерів на 2019 рік;
- прийом у фіксовані члени та обрання делегатів на обласну конференцію.
На всі питання, які турбували голів фермерських господарств, було надано обґрунтовані роз’яснення.