Звернення голови Новосанжарської райдержадміністрації до селищного та сільських голів

Шановні керівники органів місцевого самоврядування!

В усі часи найбільш вразливою категорією населення є одинокі громадяни  похилого віку,  які залишилися без піклування. Я впевнений, що Ви, як обранці громади, проявляєте належну увагу до таких людей. Ви знаєте кожного, вирішуєте їх життєві негаразди, безкорисливо  допомагаєте добрим словом і доброю справою.

В даний час, коли на всій території держави запроваджено карантинні заходи для запобігання  поширенню гострої респіраторної хвороби,  спричиненої коронавірусом, особливої турботи потребують одинокі пенсіонери. Вірусна інфекція Covid-19 є надзвичайно небезпечною для тих громадян, хто має хронічні  захворювання, страждає на гіпертонію, цукровий діабет. А це, здебільшого, люди похилого віку.
Я звертаюсь до селищного та сільських голів з проханням організувати доставку продуктів харчування, ліків та інших необхідних речей одиноким пенсіонерам, які знаходяться поза обслуговуванням соціальних працівників, по можливості забезпечити безкоштовними продуктовими наборами.
Зараз важливо проявити наші кращі людські якості - як представникам влади, так і представникам бізнесу, іншим громадянам, які мають  можливість допомогти матеріально нашим стареньким.