Керівництво

Версія для друкуВерсія для друку

Керівництво Новосанжарської районної державної адміністрації

 

Голова районної державної адміністрації

Бульбаха Сергій Володимирович

 

Бульбаха Сергій Володимирович народився 20 травня 1973 року в селищі Нові Санжари Полтавської області.
В 1990 році закінчив Новосанжарську середню школу з золотою медаллю. В 1996 році закінчив Харківський державний університет ім В.М.Каразіна, фізико-технічний факультет за спеціальністю інженер-фізик. Під час навчання отримав військову спеціальність-командир взводу протиповітряної оборони та звання лейтенант. З 1996 року фізична особа — підприємець. Основний вид діяльності — будівництво. З квітня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Старший лейтенант, командир взводу зенітно-ракетної батареї 93-ої Окремої Гвардійської механізованої бригади. В зоні АТО з 1 червня 2014 року. Депутат Новосанжарської селищної ради двох скликань. Голова постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін. З 2010 року депутат Новосанжарської районної ради. Позапартійний. 10 лютого 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 163/2015-рп «Про призначення С.Бульбахи головою Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області».

 

Декларація

 

 

Перший заступник голови райдержадміністрації

 

Постольник Наталія Юріївна

 

Постольник Наталія Юріївна народилася 14 липня 1972 року в с. Куст-Кущі Кобеляцького району Полтавської області. У 1989 році закінчила Новосанжарську середню школу зі срібною медаллю. У 1994 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка, природничий факультет за спеціальністю «Біологія». У 2005 році - Полтавський національний технічний університет імені Ю. Кондратюка за спеціальністю «Економіка підприємства», спеціалізація «Правове регулювання економіки». Працювала в Новосанжарській районній центральній лікарні (смт. Нові Санжари), Державній податковій інспекції (смт. Нові Санжари, м. Полтава), Новосанжарській районній державній адміністрації (смт. Нові Санжари). Має 14 років стажу державної служби. Займалася підприємницькою діяльністю у сфері права, консультаційні послуги. Депутат селищної ради. Заміжня. Має двох доньок.

 

Декларація

 

 

Заступник голови райдержадміністрації

 

 

Верба Рита Володимирівна

 

Верба Рита Володимирівна народилася 23 жовтня 1976 року в с. Дубина Новосанжарського району, Полтавської області. У 2012 році здобула вищу освіту в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського за спеціальністю «землеустрій та кадастр». Трудову діяльність розпочала в 1995 році. З 2001 по 2007 рік працювала землевпорядником в Клюсівській сільській раді, а з 2007 по 2015 рік займалася питаннями контролю за використанням та охороною земель в Державній інспекції з контролю за використанням та охороною земель у Полтавській області та Державній інспекції сільського господарства у Полтавській області. Депутат Новосанжарської районної ради з 2010 року. Заміжня, має сина.

 

Наверх ↑